EnPara.com

Bankadan Güzeli

Türkiye’de geleneksel bankacılık sektörüne hızlı ve yepyeni bir soluk getiren dijital bankacılık çözümü EnPara.com.

Eylül 2012 tarihinde bir ilke imza atarak temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeleri aradan çıkartarak dijital ortamda karşılanmasını amaçlayan ilk dijital bankacılık uygulamasıdır.

Enpara’nın rakiplerine göre öne çıkan birden fazla özelliği var, bu özellikleri kendi deneyimlerimle birlikte aktarıyorum.

Eğer herhangi bir platformda EnPara.com reklamına denk geldiyseniz EFT ve hesap işletim ücreti gibi ücretleri olmadığını ve hiçbir zaman olmayacağını taahhüt ettiklerini görmüşsünüzdür. Ancak daha yakından baktığınızda çok daha fazlasını göreceksiniz.


Gerçek Bankacılık

Temel bankacılık ihtiyacından biraz daha fazlasını istiyorsanız doğru yerdesiniz, Türkiye’de alabileceğiniz en yüksek vadeli hesap ve gecelik faiz veren birikim hesabı faizi EnPara.com’da!

Döviz ve altın alıp satıyorsanız, hiçbir hesap işletim ücreti ödemeden döviz ve altın hesabı açıp yalnızca yasal vergileri ödeyerek Türkiye ortalamasında olan QNB Finansbank kurları ve makas aralığından 7/24 döviz ve altın alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank’tan fazlası

QNB Finansbank, Denizbank ve TEB yaptıkları ATM birliğiyle ayda 3 kez yapacağınız para çekme, para yatırma ve kredi kartı ödemelerinizi bedelsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede her zaman QNB Finansbank ATM’si aramak yerine ani gelişen nakit ihtiyaçlarınızda veya işlem yaptığınız ATM’nin arızalanması durumunda işleminizi gerçekleştirebileceğiniz alternatifleriniz olacaktır.

EnCard

Yalnızca EnPara.com hesabı olan tüm 2 adet otomatik ödeme talimatı olan müşterilerine EnCard ile aylık ₺30’ye kadar yapacakları Spotify, Netflix ve YouTube Premium ödemelerinin %50’sini iade ediyor.

Kimsenin aile hesabına bağlı kalmadan ayda sadece ₺4.5’ye Spotify Premium Öğrenci hesaba sahip olabilirsiniz.

EnPara Kredi Kartı

EnPara Kredi Kartı, eğer her ay en az bir alışveriş yaparsanız size her 6 ayda bir ₺100 veren rakipsiz bir karttır. Burada bitmiyor bu kredi kartı her ay 3 tane tek çekim alışverişinizi ekstra hiçbir ücret ödemeden sonradan taksitlendirmenize olanak tanır.

EnPara Kredi Kartı ile Steam’de her ay ₺50’ye kadar olan alışverişinizin %30’unu iade ediyor!


Hangi işlemler için EnPara.com’u tercih ettiğimden bahsetmem gerekirse, geçmişte döviz yatırımım ve vadeli hesap faizi için kullanıyor olsam da son bir yıldır Spotify ödemelerim ve elime geçen aylık parayı bitmeden önce durduğu yerde birkaç kuruş getirmesi için birikim hesabımda tutuyorum. Böylece kartıma bağlı vadesiz hesabımda para tutmadığım için kart bilgilerimin veya fiziksel kartımın çalınması durumunda ekstra güvenlik sağlarken yıllık %8-9 faiz oranından üç beş kuruş getiri sağlıyor.

Content Protection by DMCA.com

“EnPara.com” hakkında 1 yorum

  1. Osman Dağdeviren

    Mayıs 2020 döneminde EnPara Kredi Kartı ile tek çekim yaptığınız alışverişlerin 3 değil 5 tanesini ücretsiz taksitlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir