Netspeed İnternet

Netspeed İnternet, 2013 yılında Denizli’de kurulmuş alternatif internet servis sağlayıcısı ve altyapı işletmecisi. ADSL, VDSL ve Fiber altyapı üzerinden son kullanıcıya internet hizmeti sağlıyor. PeeringDB’ye göre sadece Turk Telekom ile peering yapmaktadır.

Facebook

Netspeed ile Facebook arasında yapılan anlaşma kapsamında Facebook, Instagram, Whatsapp, ve Messenger uygulamalarının Türkiye’deki sunucuları Netspeed’in altyapısında barındırılmaktadır.

Netflix

Netflix, Türkiye’deki içerik dağıtım sunucularını Netspeed altyapısında barındırmaktadır. Türkiyenin 5 farklı lokasyonundan tüm bölgelere en hızlı şekilde iletilmektedir.

Netspeed 12 Aylık İndirim Kodu

Netspeed’e aşağıdaki kod ile başvuranlar, 12 ay boyunca ₺5 indirimli internet kullanma hakkı kazanıyor. Davet kodumu kullanırsan hem sen hem de ben 12 ay boyunca ₺5 indirimli internet kullanma hakkı kazanacağız. Üstelik katılım sınırı yok, sen de arkadaşlarını davet et! ne kadar çok arkadaş, o kadar çok indirimli kullanım hakkı!

DAVET KODU : RQTIKH

Bu Kampanya Nedir ve Nasıl Katılabilirsiniz?

Yandaki davet kodunu kullanarak her yeni Netspeed aboneliğiniz için 12 ay boyunca her ay ₺5 toplam ₺60 indirim hakkı kazanırsınız.

Yeni Netspeed aboneliği başlatırken yandaki davet kodunu netspeed.com.tr üzerinde yer alan abone başvuru formunda “referans kodu” alanına yazabilir veya 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden telefonla başvuru esnasında satış temsilcisine söyleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments